fbpx

Aktualności

Zgarnij pakiet akcesoriów do gitary Takamine

maj 27, 2022

Rozpoczęcie gry na gitarze akustycznej do świetny pomysł na spędzanie wolnego czasu i rozwój osobisty. Często dla rozważających zakup barierę stanowi wybór instrumentu i mnogość akcesoriów, które są potrzebne na start. Ale bez obaw! Przychodzimy do Ciebie z promocją, która ułatwi Ci podjęcie decyzji.

Wystarczy kupić jeden z czterech modeli Takamine objętych promocją: TAKAMINE GLD11E-NS, TAKAMINE GLD12E-NS, TAKAMINE GLN11E-NS, TAKAMINE GLN12E-NS i zarejestruj swój zakup poprzez formularz, aby otrzymać bogaty pakiet darmowych akcesoriów o wartości ponad 200 zł!

Nie będzie lepszego momentu na rozpoczęcie nauki gry na gitarze. Wszystkie modele objęte promocją są specjalnie zaprojektowane z myślą o początkujących muzykach. Mają nieco krótszą skalę, która ułatwia poruszanie się niewprawionej dłoni na podstrunnicy, wąski gryf, który pomaga dobrze chwycić akordy i wbudowany przedwzmacniacz, który umożliwia szybkie strojenie gitary i podpięcie jej do wzmacniacza. Z tymi instrumentami Twój start w świat muzyki będzie łatwiejszy, przyjemniejszy i znacznie szybciej poczynisz postępy i nauczysz się grać.

 

Pozostałe wpisy:

Robert Cichy i jego wyjątkowy koncert na Takamine

Robert Cichy i jego wyjątkowy koncert na Takamine

W dniu 5 października w Food Town w Fabryce Norblina odbył się wyjątkowy koncert Roberta Cichego, który stanowił podsumowanie jego dotychczasowej kariery muzycznej. Wystąpili na nim również znakomici goście, tacy jak Ania Dąbrowska, Jagoda Kret oraz Swiernalis. Poza...

czytaj dalej

Więcej informacji

Muzyczne Święta z Takamine: Doskonałe Gitary na Prezent

Muzyczne Święta z Takamine: Doskonałe Gitary na Prezent

Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą radość, miłość i nutę magii. Wybierając świąteczny prezent, warto poszukać czegoś wyjątkowego. Dla miłośników gry na gitarze gitara marki Takamine to doskonały wybór. Takamine łączy w sobie elegancję, solidność wykonania i piękno...

czytaj dalej

Rodzaje

Kształty

Modele japońskie

Zobacz modele wycofane

Gitary z serii G