Aktualności

Takamine LTD2023 – Unikatowa gitara dostępna w Woody’s Backline

gru 12, 2023

Takamine LTD2023 – Tradycja i Nowoczesność w Świecie Gitary

Dla pasjonatów instrumentów, które łączą w sobie doskonałą jakość wykonania, niezwykłe brzmienie i wyjątkowy design, prezentujemy coś naprawdę wyjątkowego. Przedstawiamy limitowaną gitarę Takamine LTD2023, będącą hołdem dla serii Santa Fe, zainspirowanej kulturą indiańską.

W 1993 roku firma Takamine wprowadziła na rynek model ESF-93, który był pionierskim dziełem serii Santa Fe. Teraz, trzydzieści lat później, marka oddaje hołd temu klasycznemu modelowi poprzez wprowadzenie limitowanej edycji – LTD2023 Santa Fe 30th Anniversary. To nie tylko unikatowy produkt, ale także świadectwo nieustannego dążenia do perfekcji zarówno pod względem brzmienia, jak i wzornictwa.

 

Tradycja Serii Santa Fe w Nowoczesnym Wydaniu

Gitara elektro-akustyczna Takamine LTD2023 o kształcie NEX cutaway to połączenie tradycji z nowoczesnością. Została wyposażona w płytę wierzchnią z litego cedru, płytę tylną z litego dębu jedwabistego oraz boki z dębu jedwabistego. Te starannie dobrane drewna nadają instrumentowi ciepły i zbalansowany ton, idealny dla różnorodnych stylów muzycznych. Ozdobiona hebanową podstrunnicą, turkusowymi wstawkami i obręczą rezonansową w stylu Santa Fe, gitara ta to połączenie tradycji z nowoczesnym designem. Nowy preamp CTF-2N, inspirowany stylem retro, gwarantuje łatwość wzmocnienia dźwięku, a dzielone siodełko bez tradycyjnych kołków to nawiązanie do oryginalnych modeli Santa Fe.

Azteckie wzory zdobiące gitarę nie są jedynie estetycznym dodatkiem, lecz także głębokim hołdem dla tradycji i historii indiańskich plemion, które zamieszkiwały obszary stanu Nowy Meksyk w USA. To połączenie brzmienia i wzornictwa czyni LTD2023 nie tylko doskonałym instrumentem muzycznym, ale także prawdziwym dziełem sztuki.

Do gitary dołączony jest nie tylko półtwardy futerał, ale także wyjątkowy pasek w motywach Santa Fe. To kompleksowe doświadczenie dla każdego muzyka, który nie tylko ceni doskonałe brzmienie, ale również pragnie być częścią historii i tradycji marki Takamine. To unikalne połączenie tradycji, nowoczesności i limitowanej dostępności sprawia, że Takamine LTD2023 to nie tylko instrument, lecz prawdziwe arcydzieło dla prawdziwego miłośnika muzyki.

 

Limitowana Edycja – Wyjątkowe Doświadczenie dla Muzyków

Takamine LTD2023 to wyjątkowa gitara o niezwykle ograniczonej dostępności, dostępna zaledwie w 300 egzemplarzach na całym świecie. Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować tę limitowaną edycję również w Polsce. Jedyna dostępna sztuka tej limitowanej edycji trafiła do renomowanego miejsca – Woody’s Backline.

Woody’s Backline to firma, która od ponad 10 lat doskonale obsługuje muzyków, występujących na największych scenach w Polsce. Specjalizując się w wynajmie sprzętu muzycznego najwyższej jakości, Woody’s Backline buduje swoją reputację jako zaufany partner dla wielu cenionych artystów i organizatorów imprez muzycznych. Posiadanie jedynego dostępnego egzemplarza Takamine LTD2023 to dla Woody’s Backline wyjątkowa okazja do zapewnienia muzykom dostępu do tego instrumentu.

 

Pozostałe wpisy:

Robert Cichy i jego wyjątkowy koncert na Takamine

Robert Cichy i jego wyjątkowy koncert na Takamine

W dniu 5 października w Food Town w Fabryce Norblina odbył się wyjątkowy koncert Roberta Cichego, który stanowił podsumowanie jego dotychczasowej kariery muzycznej. Wystąpili na nim również znakomici goście, tacy jak Ania Dąbrowska, Jagoda Kret oraz Swiernalis. Poza...

czytaj dalej

Więcej informacji

Muzyczne święta z Takamine: Doskonałe gitary na prezent

Muzyczne święta z Takamine: Doskonałe gitary na prezent

Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą radość, miłość i nutę magii. Wybierając świąteczny prezent, warto poszukać czegoś wyjątkowego. Dla miłośników gry na gitarze gitara marki Takamine to doskonały wybór. Takamine łączy w sobie elegancję, solidność wykonania i piękno...

czytaj dalej

Rodzaje

Kształty

Modele japońskie

Zobacz modele wycofane

Gitary z serii G