fbpx

Aktualności

Zagi na Scenie Riff: Kolejny Magiczny Występ z Takamine LTD2020

sie 8, 2023

Mamy przyjemność podzielić się wyjątkowym występem naszej utalentowanej artystki, Zagi. W jej najnowszym koncercie na kanale YouTube Salonów Muzycznych Riff, Zagi wykonała utwór “na haju w maj” na naszej limitowanej gitarze Takamine LTD2020.

Ten niezwykły występ odbył się w ramach Sceny Riff, serii kameralnych koncertów organizowanych przez Salony Muzyczne Riff.

 

Zagi to artystka, która potrafi poruszyć serca swoją muzyką, a grając na gitarze Takamine LTD2020, dodaje swoim występom niezwykłego uroku. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć tego koncertu, teraz jest odpowiedni moment. Przenieście się w muzyczną podróż razem z Zagi i gitarą Takamine. To emocje, które zapadną wam głęboko w pamięć.

 

Pozostałe wpisy:

Robert Cichy i jego wyjątkowy koncert na Takamine

Robert Cichy i jego wyjątkowy koncert na Takamine

W dniu 5 października w Food Town w Fabryce Norblina odbył się wyjątkowy koncert Roberta Cichego, który stanowił podsumowanie jego dotychczasowej kariery muzycznej. Wystąpili na nim również znakomici goście, tacy jak Ania Dąbrowska, Jagoda Kret oraz Swiernalis. Poza...

czytaj dalej

Więcej informacji

Muzyczne Święta z Takamine: Doskonałe Gitary na Prezent

Muzyczne Święta z Takamine: Doskonałe Gitary na Prezent

Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą radość, miłość i nutę magii. Wybierając świąteczny prezent, warto poszukać czegoś wyjątkowego. Dla miłośników gry na gitarze gitara marki Takamine to doskonały wybór. Takamine łączy w sobie elegancję, solidność wykonania i piękno...

czytaj dalej

Rodzaje

Kształty

Modele japońskie

Zobacz modele wycofane

Gitary z serii G