fbpx

Aktualności

Zagi i Nowa Aranżacja Utworu “huhu” Na Takamine LTD2020

paź 8, 2023

Z przyjemnością przekazujemy Wam informację o tym, że pojawił się niedawno online wyjątkowy występ naszej artystki, Zagi. Zaprezentowała swój utwór “huhu” w zupełnie nowej aranżacji, a towarzyszyła jej wyjątkowa limitowana gitara Takamine model LTD2020.

To nie były zwykłe nagrania. Koncert odbył się w ramach Sceny Riff, czyli kameralnych koncertów organizowanych właśnie przez Salony Muzyczne Riff. Zagi pokazała, że muzyka to emocje, które potrafią poruszyć. Grając na gitarze Takamine LTD2020, dodała swojemu występowi wyjątkowego charakteru.

Jeśli nie widzieliście jeszcze tego występu, serdecznie zachęcamy Was do jego obejrzenia. To krótka podróż w świat dźwięków, która może was zainspirować. Muzyka jest przecież dla wszystkich, i to właśnie podczas takich koncertów można to najlepiej poczuć.

Pozostałe wpisy:

Robert Cichy i jego wyjątkowy koncert na Takamine

Robert Cichy i jego wyjątkowy koncert na Takamine

W dniu 5 października w Food Town w Fabryce Norblina odbył się wyjątkowy koncert Roberta Cichego, który stanowił podsumowanie jego dotychczasowej kariery muzycznej. Wystąpili na nim również znakomici goście, tacy jak Ania Dąbrowska, Jagoda Kret oraz Swiernalis. Poza...

czytaj dalej

Więcej informacji

Muzyczne Święta z Takamine: Doskonałe Gitary na Prezent

Muzyczne Święta z Takamine: Doskonałe Gitary na Prezent

Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą radość, miłość i nutę magii. Wybierając świąteczny prezent, warto poszukać czegoś wyjątkowego. Dla miłośników gry na gitarze gitara marki Takamine to doskonały wybór. Takamine łączy w sobie elegancję, solidność wykonania i piękno...

czytaj dalej

Rodzaje

Kształty

Modele japońskie

Zobacz modele wycofane

Gitary z serii G