fbpx

Aktualności

Marcin Żabiełowicz i Janek Pentz: “Paradoks” na Gitarze Takamine P3NY

wrz 8, 2023

Na kanale YouTube Salonów Muzycznych Riff pojawił się niezwykły występ, który na pewno poruszy serca miłośników muzyki. Marcin Żabiełowicz, utalentowany artysta Takamine, wziął udział w kameralnym koncercie z gitarą naszej marki, modelem P3NY. Co sprawiło, że ten koncert jest tak wyjątkowy?

Wraz z Jankiem Pentzem, Marcin Żabiełowicz wykonał utwór zatytułowany “Paradox”, który jest kompozycją samego Janka Pentza. To niezwykłe połączenie dwóch zdolnych muzyków stworzyło magię dźwięku, którą trudno opisać słowami. Marcin Żabiełowicz i Janek Pentz udowodnili, że muzyka może być źródłem niesamowitych emocji i chwil czystej magii.

Scena Riff, to seria kameralnych koncertów organizowanych przez Salony Muzyczne Riff. To niezwykle otwarte na różne style muzyczne miejsce, gdzie dźwięk i muzyka są w centrum uwagi.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć tego występu, koniecznie go posłuchajcie. To muzyczna podróż, którą warto przeżyć.

Pozostałe wpisy:

Robert Cichy i jego wyjątkowy koncert na Takamine

Robert Cichy i jego wyjątkowy koncert na Takamine

W dniu 5 października w Food Town w Fabryce Norblina odbył się wyjątkowy koncert Roberta Cichego, który stanowił podsumowanie jego dotychczasowej kariery muzycznej. Wystąpili na nim również znakomici goście, tacy jak Ania Dąbrowska, Jagoda Kret oraz Swiernalis. Poza...

czytaj dalej

Więcej informacji

Muzyczne Święta z Takamine: Doskonałe Gitary na Prezent

Muzyczne Święta z Takamine: Doskonałe Gitary na Prezent

Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą radość, miłość i nutę magii. Wybierając świąteczny prezent, warto poszukać czegoś wyjątkowego. Dla miłośników gry na gitarze gitara marki Takamine to doskonały wybór. Takamine łączy w sobie elegancję, solidność wykonania i piękno...

czytaj dalej

Rodzaje

Kształty

Modele japońskie

Zobacz modele wycofane

Gitary z serii G