fbpx

Aktualności

Gitarowy Blues Guitar Challenge 2021 + Konkurs

maj 4, 2021

Blues Guitar Challenge 2021

 

Fingerstyle to fascynująca, efektowana, ale i bardzo wymagająca technika gry na gitarze akustycznej. Wielu gitarzystów chce ją opanować, ale jest ona bardzo trudna i bez odpowiedniego nauczyciela nie jest łatwo przebrnąć przez początkowe trudności. Z tego powodu razem z Akademią Muzyki Piotra Słapy oraz Salonami Muzyczny Riff zorganizowaliśmy Gitarowy Blues Guitar Challenge 2021, dzięki któremu opanujecie podstawy fingerstyle, a na zachętę towarzyszy mu konkurs z wyjątkową nagrodą.

Na kanale Youtube Akademii Muzyki znajdziecie dwa filmy instruktarzowe, na których Piotr Słapa krok po kroku omawia dokładnie i powoli jak zagrać utwór bluesowy w aranżacji fingerstyle.

 

 

To nie wszystko! Wystarczy, że dołączycie na Facebooku do grupy „Gitara akustyczna bez tajemnic”, a będziecie mogli wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest fantastyczna nagroda. Gitara akustyczna Takamine P1DC! Więcej o konkursie możecie usłyszeć w drugim filmie instruktarzowym Piotra Słapy.

Zapraszamy wszystkich do udziału w Gitarowym Blues Guitar Challenge 2021!

Regulamin konkursu

 

Pozostałe wpisy:

Robert Cichy i jego wyjątkowy koncert na Takamine

Robert Cichy i jego wyjątkowy koncert na Takamine

W dniu 5 października w Food Town w Fabryce Norblina odbył się wyjątkowy koncert Roberta Cichego, który stanowił podsumowanie jego dotychczasowej kariery muzycznej. Wystąpili na nim również znakomici goście, tacy jak Ania Dąbrowska, Jagoda Kret oraz Swiernalis. Poza...

czytaj dalej

Więcej informacji

Muzyczne Święta z Takamine: Doskonałe Gitary na Prezent

Muzyczne Święta z Takamine: Doskonałe Gitary na Prezent

Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą radość, miłość i nutę magii. Wybierając świąteczny prezent, warto poszukać czegoś wyjątkowego. Dla miłośników gry na gitarze gitara marki Takamine to doskonały wybór. Takamine łączy w sobie elegancję, solidność wykonania i piękno...

czytaj dalej

Rodzaje

Kształty

Modele japońskie

Zobacz modele wycofane

Gitary z serii G