JAPOŃSKA SERIA PRO

Japońska seria PRO to instrumenty wykonane u podnóża japońskich Alp, gdzie mistrzowie sztuki lutniczej tworzą instrumenty o wyjątkowej jakości. Każdy instrument marki Takamine wykonany jest z dokładnie wyselekcjonowanego sezonowanego drewna, które w połączeniu z niepowtarzalną techniką obróbki drewna tworzą idealny instrument. Nieskazitelna estetyka i mistrzowska precyzja sprawia, że instrumenty marki Takamine są wyjątkowe w swoim rodzaju.

SERIA P7

Seria PRO 7 to instrumenty dla prawdziwych profesjonalistów. Płyta wierzchnia instrumentu wykonana jest z litego świerku, a boki i tył z litego palisandru – to połączenie powoduje, że brzmienie instrumentu jest pełne i bogate. Hebanowa podstrunnica, złote stroiki i legendarny pre-amp CTP-3 sprawią, że każdy kontakt z tą gitarą będzie niezapomniany zarówno podczas gry akustycznie, jak i z profesjonalnym nagłośnieniem.

SERIA P6

Wspaniała kolekcja gitar z odważnym wyglądem i wyrafinowanymi dodatkami, które pomogą Ci wyróżnić się wizualnie i dźwiękowo. Wszystkie modele wyposażone są w solidne, świerkowe płyty wierzchnie, boki i tył z klonu płomieniowego, dzielone siodełko dla nienagannej intonacji, złote stroiki i przedwzmacniacz CTP-3 dla niezrównanej, wzmocnionej wydajności.

SERIA P5

Naprawdę wyróżniająca się seria gitar stworzona z myślą o muzykach grających na żywo. Wszystkie modele posiadają lite, świerkowe płyty wierzchnie, lite boki i tył z palisandru, palisandrowe mostki z dzielonym siodełkiem, złote stroiki i osprzęt oraz przedwzmacniacz CTP-3.

SERIA P4

Dzięki dopracowanemu stylowi i mocnemu, czystemu brzmieniu, seria P4 oferuje pewną satysfakcję podczas grania na żywo. Instrumenty wykonane są z litego świerku, drewna sapele oraz palisandru. Dzielone siodełko umożliwia błyskawiczną wymianę strun, złote stroiki pewne strojenie, a przedwzmacniacz CTP-3 wierne przeniesienie brzmienia na wzmacniacz.

SERIA P3

Instrumenty wykonane z zachodniego cedru z ożebrowaniem w kształcie litery “X”. Stylowy binding w kolorze kości słoniowej w połączeniu z wyróżniającą się rozetą wokół otworu rezonansowego wyróżniają te gitary z daleka. Tak samo jak złote stroiki, bursztynowe znaczniki na gryfie i naturalne, satynowe wykończenie.

SERIA P2

Gitary zbudowane na podstawie modelu P1, ale ze świerkowymi, litymi płytami wierzchnimi. Takie rozwiązanie wyróżnia te instrumenty ze względu na jaśniejsze wykończenie, głośniejsze i jaśniejsze brzmienie oraz dłuższy sustain.

SERIA P1

Cedrowe płyty rezonansowe, boki i tył wykonane z drewna sapele, mahoniowe szyjki i palisandrowe podstrunnice – to legendarne już połączenie występuje we wszystkich modelach z serii P1. Pre-amp CT4BII w zestawie z chromowanymi stroikami i błyszczącym, naturalnym wykończeniem zapewniają znakomite brzmienie i wydajność.

POZOSTAŁE

Pozostałe modele japońskiej produkcji – instrumenty specjalne, niestandardowe oraz modele sygnowane przez znanych artystów.

Copyright: © 2018 Grupa Zibi S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i Realizacja

Projekt i Realizacja

Copyright: © 2018 Grupa Zibi S.A.
Wszelkie prawa zastrzeżone.